Current Event

Round 1
Oct 20th, South Melbourne

Next Event

Mt Martha Cup
Oct 26th - 27th, Mt Martha Main Beach

Round 1
South Melbourne
Sun 20th Oct, 2019

Registrations on game day are taken between 8am and 8.30am sharp.
Matches commence at 9am.

Mens AAA Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Allister Lyne & Shaien Govender
2. Jarrah Brownhill & Sam Cattet
3. Dakota Lipton & Maxx Hart
4. Rudi Nunes & Devlin Moseley
Pool B
1. Alex Naef & Daniel Kuklych
2. Jack Gregory & Tim Gregory
3. Robert Hope & William Sandall
4. Mitchell Mccombe & Alex Bye

Mens AA Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Johannes Schaufler & Chris Dembowski
2. Chung San Siu & Cheuk Hei Chan
3. Henry Mueller & George Tampon
4. Henry Li & Paul Swift
Pool B
1. Vytautas Smociukas & Bentley Shefford
2. Adam Jasnikowski & Ado Tam
3. Ian Lang & Ildee Manalo
4. Koen Tchia & Kurt Tchia
Pool C
1. Daniel Mauro & Brandon Eagle
2. Grant Meyer & Paul Hermann
3. Marcus Peters & Darcy Beer
4. Joey Rodda & Winston Tan

Mens A Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Chris Lyne & Paul Grimmett
2. Reiner Koedteritzsch & Zebedee Nicholls
3. Alberto Peruzzo & Jake Boer
4. Nicola Arena & John Manca
Pool B
1. Darcy Bolton & Amanda Davies
2. Fabien Isoard & David Valez
3. Michael East & Auke Knuman
4. Criag Alcock & Brandon Styles
Pool C
1. Federico Bosio & Babak Samicar
2. Matthew Li & Steven Rutherford
3. Sam Hudson & Markus Fleischman
4. Lindsay Henson & Ben Carroll
Pool D
1. James Burwell & Tasman Murray
2. Ron Meyn & Jason Fernandes
3. Ryan Dunse & Alexander Hardiman
4. Mitchell Vicary & Jordan Fulton

Mens B Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Richard Edge & Danny Ritterman
2. Ethan Schiavetta & Callan Thomas
3. Matty Druce & Juan Gonzalez
4. Neel Popat & Noah Marshallsay
5. Andy King & Paul Rossall
Pool B
1. Blair Keating & Arki Smakman
2. Sebastian Myers & Max Bainger
3. Callen Fowler & Mitchell Croft
4. Ryan Moodley & Kivs Harilal
5. Dominic Kaka & Aaron Nguyen
Pool C
1. Mark Thompson & David Hammersley
2. Mitch Heathcote & James Bushell
3. Robert Goodwin & Tom Backay
4. Josh Rotstein & Justin Vogel
Pool D
1. Meg Newman & Dom Randall
2. Stephen East & Ciaran Laughlin
3. Thomas O’Reilly & Kurtis Lavery
4. Jesse Ehrlich & Dion Klooger

Womens AAA Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Valerie Zivcic & Marta Slawuta
2. Samantha Date & Sandy Hope
3. Pegah Sarraf Zadeh & Carrie Van Rensburg
4. Johanna Friess & Helen Overhoff
Pool B
1. Alexandra Friedrich & Christie Jenkins
2. Anna Donlan & Rachel Pattermann
3. Katie Van Woerkom & Monika Raniti
4. Hannah Hermans & Susie Godfrey

Womens AA Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Bibi Meier & Lara Stone
2. Hayley Betts & Tiani Alcock
3. Jacqueline Cheng & Monica Huynh
4. Eleonora Marzi & Erica Marzi
Pool B
1. Mandy Freund & Alejandra Sanchez Garcia
2. Nakira Williams & Charlie Crough
3. Alba Moncau Munio & Alba Skellern
4. Tamryn Cesare & Alyssa Levy
Pool C
1. Tamara Jackson & Maike Baumeister
2. Alannah Gottschalk & Alex Neenan
2. Eliza Muir & Ali Fenton
3. Dawn Stewart & Isabella Hansson
Pool D
1. Eliza Spinks & Gabby Meyn
2. Sara Orpana & Nicole Boehringer
3. Lindsay Smart & Steph Haiblikova
4. Evangeline La Terra & Imogen Barron-toop

Womens A Grade Sun 20th Oct, 2019
Pool A
1. Kira Woodward & Talia Samuel
2. Elodie Ashton & Darcee O’Loughlin
3. Caitlin O'reilly & Amber Lotzof
4. Goldie Wong & Ella Ruuskanen
5. Brylee Lavery & Sienna Arena
6. Robyn Goulding & Maddy Yardy

Date

Event & Location

2019

Oct 20th
Round 1
South Melbourne
Oct 26th - 27th
Mt Martha Cup
Mt Martha Main Beach
Nov 10th
Round 2
South Melbourne
Nov 17th
Mixed Pairs
South Melbourne
Nov 24th
Round 3
South Melbourne
Dec 8th
Round 4
South Melbourne
Dec 15th
Round 5
South Melbourne

2020

Jan 5th
Round 6
South Melbourne
Jan 18th - 19th
Vic Masters
South Melbourne
Feb 2nd
Mixed Pairs
South Melbourne
Feb 8th - 9th
Round 7 - Vic Open
South Melbourne & St Kilda Beach
Feb 16th
King of the beach
South Melbourne
Mar 1st
Round 8
South Melbourne
Mar 15th
Seconds to Give Fancy Dress Fours
South Melbourne
Mar 22nd
Round 9
South Melbourne
Mar 29th
Round 10 - Vic Champs
South Melbourne
Apr 4th - 5th
Lorne Classic
Lorne Main Beach
Apr 17th
Vic Beach Presentation Night
Republic - St Kilda